Miejska sesja wizerunkowa | hodowla Parson Russell Terrier from Wild Story | Gdańsk Stare Miasto

Miejska sesja wizerunkowa | hodowla Parson Russell Terrier from Wild Story | Gdańsk Stare Miasto

Sesja wizerunkowa lifestyle o wchodzie słońca z Gdańskiem w tle?

Gdy usłyszałam tę propozycję szczęście rozpierało mnie jak wielki balon! Kocham klimat Starego Miasta, to przecież “moje” kąty. Od dziecka spaceruję po uliczkach śródmieścia o różnych porach. Wiem kiedy i gdzie słońce pojawia się i znika. Mam swoje ulubione miejsca, okna, drzwi, przedproża, drzewa, alejki. Odwiedzam je kilka razy w tygodniu podczas spacerów z córką czy z Fufkiem.

Kiedy więc Dominika, właścicielka salonu groomerskiego i hodowli psów, odezwała się do mnie z propozycją sfotografowania swojej sfory nie wahałam się ani chwili! Zależało Jej na zrobieniu zdjęć psiaków w przestrzeni miejskiej. Wszystko na luzie, bez pozowania, tak jakby to był spacer jak każdy inny.

I nie dało się inaczej! Terriery to żywioł sam w sobie! Nie ma mowy o planowaniu czy pozowaniu, a wspomniany żywioł to znak rozpoznawczy rasy Parson Russell Terrier. I właśnie za tą energię oby dwie tak bardzo je kochamy. Dominika i ja, terrieromaniaczki, spotkałyśmy się właśnie o takiej dzikiej porannej godzinie, jak 4 z hakiem na… spacer z psami po Gdańsku.

Oto efekty 🙂

Dominikę prócz linków powyżej, znajdziecie również na facebooku i Instagramie. A jeśli potrzebujecie zdjęć wizerunkowych dla siebie to zapraszam do kontaktu 🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *