warsztaty Ploty i Sploty czyli jak zrobić swoją pierwszą makramę? | reportaż

warsztaty Ploty i Sploty czyli jak zrobić swoją pierwszą makramę? | reportaż

Nic tak skutecznie nie ładuje moich akumulatorów jak dziewczyńskie spotkanie na kawkę, słodkości i ploty. Jeśli jeszcze dodać do tego naukę rękodzieła to mamy połączenie idealne! Kiedy więc Asia napisała mi, że organizuje swoje pierwsze warsztaty postanowiłam, że stanę na głowie, żeby wcisnąć to w grafik.

O makramach wiedziałam tylko tyle, że są to białe ozdoby na ścianę w stylu boho, które migały mi co jakiś czas gdy przeglądałam wnętrzarskie konta na Instagramie. Nic bardziej mylnego! Prócz wspomnianych plecionek ściennych można wykonać kwietnik, sznur do torebki, saszetki, torby, a nawet dodatek do ubrań! Te wszystkie małe dzieła sztuki pokazała nam Asia na swoich warsztatach. Nauczyła nas jak krok po kroku wiązać podstawowe sploty tak, aby każda z nas wyszła ze spotkania ze swoim własnym cudeńkiem.

Zapraszam Was do obejrzenia mojego pierwszego fotoreportażu. Jestem z niego naprawdę dumna, a dodatkowo otwiera on nową zakładkę na blogu. Planuję tam publikować zdjęcia z eventów i spotkań. A jeśli chcecie, abym towarzyszyła Wam w Waszym wydarzeniu – to zapraszam do kontaktu. Mam przeczucie, że wspólnie zrobimy razem coś fajnego!

Asię możecie znaleźć na Instagramie @pynci oraz na facebooku!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *