Studyjna sesja wizerunkowa na media społecznościowe Eweliny

Studyjna sesja wizerunkowa na media społecznościowe Eweliny

Mam niesamowite szczęście, że udaje mi się spotykać na swojej drodze osoby o podobnych pasjach i zainteresowaniach. Tak było właśnie z Eweliną, z którą znalazłyśmy się przypadkowo na Instagramie. Wspólnie otagowane na grupowym zdjęciu kilka dni po listopadowym tete a tete z Dominiką Dzikowską organizowanym przez fantastyczną Genia Creative. Luźne rozmowy o rozwoju biznesu w sieci, a także o fotografii, kawki, słodkości i moc kobiecej energii – był to pierwszy tego typu event (poza webinarami), w którym wzięłam udział. Z pewnością nie ostatni 😉

Udało się nam spotkać (i w końcu poznać na żywo!) dopiero w styczniu. Wcześniej snułyśmy plany wspólnych zdjęć w stoczniowym studio albo sesji lifestyle w domu (jak się już pewnie domyślacie Ewelina też fotografuje). Tak się złożyło, że akurat w mojej Szkole Foto kończył się semestr, a ja szukałam Modelki do zaliczenia z sesji korporacyjnej. Ewelina z kolei potrzebowała zdjęć wizerunkowych do swoich mediów społecznościowych i strony internetowej.

Po prostu IDEALNIE się złożyło 🙂

Sami zobaczcie jakie efekty udało się nam osiągnąć 🙂

Przygotowując się do zdjęć doszłyśmy do wniosku, że styl sesji powinien pasować także do Modelki. Delikatnej, artystycznej duszy, uwielbiającej kwiaty i minimalizm ciężko będzie pogodzić ze stylizacjami w stylu korpo. Zdjęcia z notebookiem, teczką i charakterystycznie splecionymi rękoma na piersi przyjdzie jeszcze czas….

A po zakończonej pracy Ewelina przyznała mi się, ze pierwszy raz stanęła po drugiej stronie obiektywu w studio. Stwierdziła, że wymagało to nieco pracy z jej strony, ale energia i totalny luz nas obu sprawił, że wyszłyśmy mocno zrelaksowane (i barrdzo głodne:)

Teraz pewnie rozumiecie dlaczego na każde zdjęcia pędzę z uśmiechem – to lepsze niż fryzjer czy kosmetyczka (chociaż z usług obu Pań korzystam i polecam! 🙂

A jeśli jesteście ciekawi prac Eweliny, zerknijcie tu 🙂Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *